Referencie

Narnia očami rôznych ľudí

Povedali

Nie je nič viac ako vidieť svoje dieťa šťastné. Tie iskričky v očiach, keď sa ráno teší do školy, keď rozpráva o úžasných zážitkoch, za ktoré ďakujeme Narnii a jej skvelým pani učiteľkám.

Janka Šidlovská

Áno, v našej škole je to takto: Moje dieťa je rešpektované aké je. S ich prístupom v ňom vytvárajú vnútornú motiváciu. Moje dieťa ešte nehovorí po anglicky, ale rozumie všetko. Moje dieťa dostalo na Valentína od pani družinárky “valentínku”: Mám ťa rada! Táto škola je pre nás splnený sen.

Kamila Vykukel

Veľa rodičov sa ma pýta, či sme v základnej škole Narnia v Leviciach spokojní. Áno, sme veľmi spokojní. Vnímame nekonečné nadšenie učiteľov, ktorým je celá škola doslova nasiaknutá. S rodičmi sme zhodnotili, že túžime byť aj my opäť deťmi a zažívať školu, kde neexistuje rivalita a vzájomná pomoc a podpora sú na prvom mieste.

Andrea Kováčová

Bol som žiakom Narnie v Bratislave. Žiadna škola nie je dokonalá ale myslím si, že Narnia naozaj dáva svojim žiakom nadpriemerne veľa. Level angličtiny, osobný prístup narnijskych učiteľov, atmosféru podpory v smere skúšania nových mimoškolských aktivít a sútaží. Na Narnii som skončil v roku 2014 a som si istý, že na tých 8 rokov nezabudnem.

Šimon Čajagi